Пам’ятники з граніту

Пам’ятники з граніту бувають одинарні, подвійні.

Ми розглянемо подвійні пам’ятники. Одинарні подивіться по посиланню в пункті меню.

Вічну пам’ять про двох покійних, похованих поряд, зберігають подвійні пам’ятники. Надгробок для двох часто оформляється у формі виключно однієї стели з зображенням двох осіб або у вигляді окремих арок на одній або двох підставках.

Для виготовлення подвійних ритуальних пам’ятників використовується природний камінь українських родовищ – граніт. Фото подвійних пам’ятників з граніту представлені в каталозі на нашому сайті.

памятники из гранита
памятники из гранита киев

Надгробок з натурального каменю у вигляді подвійного пам’ятника з граніту встановлюються в зв’язку з їх вигідністю, практичністю і красивим естетичним виглядом.

Подвійні пам’ятники з граніту знаходяться поруч, що легко і практично для відвідування і догляду за могилою. Однією з найбільш поширених причин установки подвійного пам’ятника служить підготовка місця, адже ми всі не вічні, але зіткані з вічності, тому хочеться залишити світлу пам’ять про себе нашим дітям, онукам, близьким …

Наша компанія пропонує своїм Замовникам горизонтальні і вертикальні подвійні пам’ятники з граніту різноманітних форм. Фірма виробляє гранітну продукцію в м Коростишів, де розташовані кар’єри природного каменю. Граніт є якісним, високо стійким, довговічним і дуже красивим каменем. Його різновид і колір, які Ви можете розглядати на фото, надають пам’ятника з граніту вишуканість, що залишає особливе враження.

Наша компанія-виробник в обумовлені терміни і якісно виготовить замовлений Вами надгробок для двох з натурального каменю, які Ви можете розглянути на представлених фото. Наші фахівці професійно створюють всі деталі Вашого замовлення.

Співробітники з художньою освітою втілять всі Ваші вимоги в оформлення портрета та інших відповідних робіт. Замовляйте пам’ятник

Залишилися питання за ціною пам’ятника?

Залишилися питання по дизайну?

Замовте зворотній дзвінок – і менеджер зв’яжеться з вами у зручний для вас час!

 

 

Або хочете замовити пам’ятник?

Переходьте за посиланням.

заказать памятник киев

Заповнивши заявку наш менеджер зв’яжеться з вами в перебігу 2-х годин
Пам’ятники з граніту обновлено: 7 Січня, 2021 автором: Мастеровой Памятники под ключ