Купити граніт оптом та в роздріб. В Києві, Україні
Компанія Гран Коростишев працює в сфері оптово рознічної торгівлі граніту та гранітних виробів.
Це експорт та імпорт граніту, виробів з граниту для пам’ятників та побуту. Також гранітна бруківка.
Зявилися питання? Завяжіться з нашим менеджером: (067) 844 — 02 — 41
Зміст:
-
Види граніту і його родовища
-
Частіше за інших в Україні використовується камінь з таких родовищ
-
Колір граніту
-
Купити граніт оптом
Граніт – це унікальна за своїми характеристиками гірська порода, що складається з мінералів (кварц, польовий шпат, плагіоклаз) і слюди (біотит і мусковіт). Починаючи наша розповідь про граніт, відразу ж варто відзначити, що головна його властивість – висока твердість, щільність і міцність – зумовили привабливість використання цього натурального каменю в похоронному бізнесі.
Вироби з граніту зберігають свій первозданний зовнішній вигляд протягом десятиліть і навіть століть. Єдиним стримуючим фактором, що існували до останнього часу, була обробка граніту, вірніше вартість обробки граніту. Однак розвиток технічних можливостей зняв це питання з порядку денного кілька десятиліть тому.
Перш ніж купити граніт, компанія або гранітна майстерня повинна позначити свій вибір і озвучити в запиті, які види граніту її цікавлять. Втім, тут варто зробити невелике уточнення: стосовно до виготовлення пам’ятників, мова йде про т. зв. диабазе – дрібнозернистою вулканічної породи чорного кольору, близької за складом до базальту. Найбільш популярною у камнерезчіков різновидом цієї породи є габро-діабаз, про який і піде мова в даній статті.
Содержание статьи:
Види граніту і його родовища
Найціннішим видом габро-діабази є карельський, який видобувається в Фінляндії і Північній частині Російської Федерації. В побуті його часто називають карельський граніт. Цей матеріал цінується більше всього – в силу своїх фізико-механічних характеристик. Насамперед, це висока щільність, низька міцність і стійкість до стирання. Завдяки цьому пам’ятники з карельського каменю не тільки виглядають естетично, але і зберігають цю естетику протягом 690 і більше років.
Найбільш відомими карельськими родовищами є:
- Габро
- Мансуровское
- Дымовское
- Павлівське
Український граніт коштує приблизно в два рази дешевше карельського, однак програє йому як по властивостях, так і по довговічності. Із-за значної кількості залізистих домішок, цей камінь має властивість тьмяніти, з часом на деяких виробах можуть з’являтися плями, вигравірувані портрети і написи могул втратити свій вигляд із-за окислення, що містяться в ньому металів. Це не обов’язково може торкнутися кожного виробу з українського габро-діабазу, але вибираючи кращий граніт для свого виробництва, варто пам’ятати про таку ймовірність.
Частіше за інших в Україні використовується камінь з таких родовищ:
- Капустинське
- Лезниківське
- Покостівське
- Масловська
- Австралійський габро-діабаз на теренах України практично не зустрічається, зважаючи на його високу вартість і складність доставки.
Останнім по черзі, але не за значенням в нашому списку йде китайський граніт, званий фахівцями шансі або шаньсі блек (Shanxi Black) – по імені провінції у Китаї, де видобувається ця порода. Вибираючи граніт з Китаю, варто пам’ятати про те, що мови про компроміс якості вже давно не йде.
Постачальники з піднебесної впоралися з усіма технічними моментами і в даний час пропонують камінь високої якості за привабливою для білоруського ринку ціною – насамперед за рахунок низької собівартості його обробки. За іншими параметрами шансі не поступається і навіть перевершує свої аналоги. Так, наприклад, китайський граніт забезпечує найбільш якісне нанесення портрета методом гравіювання – за рахунок високої щільності і однорідної поверхні з характерним глянцем.
Колір граніту
Відтінки і колір граніту – тема окремого обговорення. Ми лише коротко зупинимося на тому, де видобуваються найпопулярніші з них:
- Чорний граніт (Китай, Індія, Карелія)
- Граніт коричневий (Карелія, Індія, Бразилія)
- Сірий граніт (Китай, Бразилія)
- Зелений граніт (Україна, Бразилія, Китай)
- Червоний граніт (Індія, Україна, Бразилія)
Особливо цінується так званий граніт мультиколор, який може мати відразу декілька помітних вкраплень різних кольорів – свого роду картини, написані самою природою. До речі, багато гранітоїдні формації одночасно є джерелами видобутку дорогоцінного каміння. У них часто можна знайти великий гранат, рубін або карбункул.
Купити граніт оптом
Оскільки вартість граніту на ринку значною мірою складається з вартості його доставки і обробки, невеликі гранітні майстерні, які мають обмежені виробничі можливості, воліють закуповувати граніт оптом, найчастіше у вигляді так званих комплектів. Однак чимало організацій в Україні мають свій парк різальних верстатів і їх цікавлять оптові поставки граніту в необробленому вигляді.
Як вже згадувалося вище, на граніт ціна в Україні встановилася в межах більш ніж доступною для організації власного виробництва. Тому ми підготували для вас цей інформаційно-довідковий розділ, в якому перелічили компанії, що імпортують граніт в Україну і реалізують оптом у вигляді брил чи слябів.
Ми сподіваємося, що наша інформація стане для вас корисною і допоможе зробити правильний вибір і придбати граніт в Києві та інших містах України, СНД для виробництва намогильних споруд.